Strona zawiera materiały przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności.

Sarah Kohan: piękność w podróży

2018-04-06
Sarah Kohan: piękność w podróży

Ach, jak dobrze jest trafić na Instagramie na taki profil, jak należący do Sary Kohan!

Na Instagramie nie brakuje pięknych dziewczyn, ale po przejrzeniu kilkudziesięciu profilu można dojść do wniosku, że większość z nich jest do siebie bardzo podobna. Selfie w pokoju, selfie na siłowni, foto na plaży… Dlatego cieszymy się, gdy trafiamy na kogoś takiego, jak Sarah Kohan.

Dziewczyna, podobnie jak wspomniana przez nas jakiś czas temu Cassandra de Pecol, pasjonuje się podróżowaniem. Jej ambicją nie jest jednak odwiedzenie wszystkich krajów na świecie – Sarah chce po prostu robić sobie zdjęcia w najpiękniejszych miejscach na Ziemi. I jak na razie wychodzi jej to bardzo dobrze.

Sarah szczególnie lubi pozować w otoczeniu zwierząt, ponieważ, jak sama twierdzi „Kiedy jestem pod wodą i płynę obok wieloryba wydaje mi się, że wszystko inne nie ma kompletnie znaczenia. To wspaniałe uczucie móc przebywać tak blisko zwierząt i nie czuć strachu.” Dzięki zdjęciom zamieszczanym na Instagramie, dziewczynie udało się zgromadzić pokaźne grono obserwujących – jej profil polubiło już niemal milion użytkowników tego portalu.

Gdy Sarah akurat nie podróżuje, zajmuje się studiowaniem prawa na amerykańskim Uniwersytecie Notre Dame.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska