Camila Storchi: pozdrowienia z plaży

2018-04-27
Camila Storchi: pozdrowienia z plaży

Nazwisko Camili Storchi nie jest jeszcze powszechnie znane, i bardzo dobrze! Właśnie takie dziewczyny interesują nas najbardziej. Te najpiękniejsze, których kariera dopiero nabierze rozpędu. Możemy się założyć, że właśnie tak stanie się w przypadku Camili.

Umówmy się – przytłaczająca większość czytelników wie, kim jest Emily Ratajkowski, a może nawet często wchodzi na jej instagramowy profil, żeby sprawdzić, jak świetnie wygląda na szeregu nowych zdjęć, które zrobili jej najlepsi fotografowie świata. I bardzo dobrze – to piękna dziewczyna, która w pełni zasłużyła wyglądem na masowe uwielbienie mężczyzn. Koneserzy piękna – zarówno kobiecego, jak i wszystkich innych – lubią jednak co jakiś czas odkrywać nowe jego odcienie. Instagram jest narzędziem jak gdyby do tego stworzonym.

Nie jest oczywiście tak, że Camila Storchi jest dziewczyną zupełnie nieznaną. Na Instagramie obserwuje ją w tej chwili ponad 24 tysiące ludzi. Camila coraz częściej pojawia się w sesjach dobrych fotografów, w porównaniu do najsłynniejszych modelek wciąż jest jednak modelką dość „offową”. Zresztą jak do tej pory jako taka stara się promować – pisze o sobie, że jest nie tylko modelką, ale również surferką, podróżniczką, wegetarianką i w dodatku miłośniczką jogi.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska