Kyla La Rosa: piękna twarz jogi

2018-05-07
Kyla La Rosa: piękna twarz jogi

Kyla to kolejna z tych dziewczyn, które nie zdobyły jeszcze dużego rozgłosu, ale na zdjęciach prezentują się po prostu fantastycznie.

Chociaż na playboy.pl nie brakuje kobiet, które często są bohaterkami newsów na portalach plotkarskich i pojawiają się na łamach kolorowych pism, to nie zapominamy o tym, co jest naszą cechą charakterystyczną, czyli o zdjęciach mniej znanych, ale niewątpliwie pięknych dziewczyn. I taka jest właśnie bohaterka niniejszego artykułu, czyli Kyla La Rosa.

Pochodząca z Nowego Jorku dziewczyna nie jest jednak zupełnie anonimowa. Jej profil na Instagramie jest bowiem obserwowany przez ponad 260 tysięcy użytkowników tego serwisu. Jak sami widzicie, Kyla nieustannie dostarcza argumentów przemawiających za tym, żeby dołączyć do tego grona. Prywatnie jest weganką, a ważnym elementem jej życia jest joga.

Jak już nacieszycie oczy zdjęciami Kyli, zobaczcie inne galerie, które niedawno pojawiły się na naszej stronie: Sydney Maler, Skyler Lo i Claudii Jovanovski.Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska