Ryan Gosling jako pierwszy człowiek na Księżycu: zobacz trailer

2018-06-11
Ryan Gosling jako pierwszy człowiek na Księżycu: zobacz trailer

"First Man" jest zdecydowanie filmem nie z tego świata.

W 1969 roku Stany Zjednoczone zrobiły coś zaskakująco głupiego, wysyłając na Księżyc swoich obywateli w hełmach i kombinezonach w wielkiej metalowej kapsule.

Wysiłek zakończył się sukcesem, ludzie wylądowali na powierzchni innego świata. To było szalone. Ale jak się okazuje nie na tyle szalone, by ktoś zdecydował się nakręcić wysokobudżetowy film poświęcony tylko temu wydarzeniu. Do teraz.

Ryan Gosling zagra w filmie „First Man”… pierwszego człowieka, który miał odwagę zejść z pokładu bezpiecznego statku kosmicznego i postawić stopę na kurzu Księżyca. Film został wyreżyserowany przez Damiena Chazelle’a, który ostatnio pracował z Goslingiem przy „La La Land”.

W streszczeniu czytamy, że to „historia misji NASA mającej na celu umieszczenia człowieka na Księżycu, skoncentrowana na losach Neila Armstronga w latach 1961-1969”.

Film opowiadany jest w pierwszej osobie i dotyka ceny, jaką musiał zapłacić Armstrong za udział w jednej z najniebezpieczniejszych misji w historii”.

Na koniec, wyobraźcie sobie, że wszystkie komputery NASA odpowiedzialne za ten wysiłek miały moc obliczeniową mniejszą niż najnowszy iPhone.

„First Man” w kinach pojawi się 12 października 2018 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska