Triki w Posiadłości Playboya

Triki w Posiadłości Playboya

Kto by nie chciał zagościć choć na chwilę w legendarnej już Posiadłości Playboya. Nawet w dzień powszedni tętni tam życie, a na brak skąpo ubranych „króliczków” nigdy nie można narzekać. Elie Reed, uznany profesjonalny skater, postanowił wpaść do domostwa Heffa, nie tylko po to aby podziwiać roznegliżowane niewiasty. On poza tym, postanowił jeszcze trochę pokręcić się wewnątrz i na zewnątrz, robiąc to co potrafi najlepiej czyli triki.

Eli sprzymierzył siły z PLAYBOYEM w słusznej sprawie, aby popełnić krótkometrażowy film pod wdzięcznym tytułem Lost Paradise( w wolnym tłumaczeniu Zaginiony Raj). Fakt faktem większość męskiej populacji, choć na chwile, chciałaby taki raj odnaleźć. Filmik może i niedługi, o czym się zaraz przekonacie, ale za to treściwy.

 

Nasz skater jeździ sobie po swoim rodzinnym Nowym Jorku, dokładnie po Chinatown, gdzie przydarza mu się niezbyt przyjemny wypadek. Kraksa jak kraksa, jednak nie każda ma takie konsekwencje. Gdyby tak było, faceci na własną prośbę zaczęli by ulegać przeróżnym wypadkom. Bowiem odrobinę zamroczony Eli, budzi się w opiekuńczych ramionach powabnych Playmates, pośród których możemy zobaczyć:

Tiffany Toth

View this post on Instagram

🌤 @dreamstatelive @dreamstatexo

A post shared by Tiffany Toth (@tiffanytothxoxo) on

 

Ashley Doris

View this post on Instagram

Marina Del Rey ⚓️ #California #sea #bluesky

A post shared by Ashley Doris (@missashleydoris) on

 

Carly Lauren

 

Dzięki urodziwym króliczkom, mistrz deskorolki dochodzi powoli do siebie. W takim otoczeniu trzeba mu oddać, że i tak w miarę szybko. Stojąc już na własnych noga, postanawia nie zmarnować jedynej w swoim rodzaju szansy, to jest przejażdżki po całej posesji. Robienie trików jakie prezentuje Reed, nieopodal pluskających się w basenie dziewczyn, do najłatwiejszych zadań nie należy jednak skater dosłownie staje na wysokości zadania. Presja musiała być nie mała, rampa to jedno, jednak jako przeszkody mieć wyeksponowane pośladki… Tak, tutaj czapki z głów, zastanawiamy się czy organizatorzy X-Games nie pójdą tym śladem, podczas przygotowywania następnych imprez z tego cyklu.


Nie przedłużając już specjalnie, zobaczcie sami jak radzi sobie Eli Reed pośród krągłości naszych Miss. Skaterowi musiało się naprawdę spodobać na planie filmu, bowiem niedługo po jego realizacji postanowił osiąść na jakiś czas w południowej Kalifornii, ba nawet otworzył tam biznes odzieżowy sygnowany swoim imieniem.

 

 

fot: instagram.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska