13 razy o seksie – Ten Typ Mes odpowiada na 13 ostrych pytań

2018-07-06
13 razy o seksie – Ten Typ Mes odpowiada na 13 ostrych pytań

W lipcowym numerze PLAYBOYA wystartowaliśmy z nową rubryką o nazwie „13 razy o seksie”. Jako pierwszy na nasze pytania odpowiedział Piotr Szmidt, lepiej znany jako Ten Typ Mes – raper i szef wytwórni Alkopoligamia.com

1. Twój... pierwszy raz?

Na wagarach z koleżanką z klasy. Mama w pracy, my – w akcji. Trudno uznać tę potyczkę za zwycięską. Bardzo się cieszę, że nie mam już szesnastu lat. Nic nie umiałem.

2. A ten ostatni, jak było?

Rocco Siffredi siedział obok i robił notatki.

3. Ile miałeś partnerek/ partnerów seksualnych?

Dużo partnerek. Wyszumiałem się.

4. Co lubisz robić w łóżku?

Oczywiście nie chodzi nam o spanie… Lubię działać. Nie jestem typem gościa, który zakłada ręce za głowę i oczekuje obsługi. Ma być ogień. Pot. Namiętność. Akcja.

5. Czy kiedykolwiek spotykałeś się w tym samym czasie z więcej niż jedną kobietą?

To zależy od definicji spotykania. Byłem tylko w dwóch związkach, w jednym, tym najpoważniejszym, jestem teraz. Ale jeśli „spotykanie się w tym samym czasie” oznacza trójkąt lub inne wielokątne figury, to oczywiście, że tak.

6. Najdziksza spełniona fantazja seksualna?

Chodziło o pewną postać. Nie dawała mi spokoju. Odhaczyłem i już więcej się nią nie zadręczałem. A zadręczałem się naprawdę długo, trwało to całymi latami. Myślałem, że coś jest ze mną nie tak. Teraz na szczęście to już przeszłość. Właśnie to było w tej fantazji dzikie – ta fiksacja, próba dostosowywania się do (obiektywnie teraz patrząc) dość głupiej panny. Od tamtej pory miewam juz wyłącznie sensowne fantazje.

7. Najdziksza fantazja seksualna, której jeszcze nie spełniłeś?

Hm... zabrzmi swiętoszkowato, ale chciałbym poznać najdzikszą fantazję swojej kobiety, taka podświadomą, z najciemniejszych snów, a potem zgodzić się na nią i w niej uczestniczyć albo obserwować ją. Poza tym wyobraź sobie, jak by mnie to ustawiło w życiu rodzinnym! Powiedziałbym jej: usmaż mi steka! Nie chce mi się. Nie chce ci się?! A jak trzech Latynosów obracało cię w basenie, to mi się chciało kręcic film!?

8. W jakiej pozycji lubisz się kochać?

Kochać? Czy to ankieta w „Cosmopolitan”? Rżnąć, dymać, ruchać, pieprzyć, uprawiać seks, ale nie kochać. W każdej.

9. Najlepszy striptiz, który widziałeś?

W warszawskim klubie Playhouse. Prima sort!

10. Lubisz gadżety erotyczne?

Lubię mieć butelkę wody w zasiegu reki.

11. Nagrywałeś kiedyś w łóżku film albo robiłeś zdjęcia?

Jasne, kto tego nie robił? Pierwszy aparat cyfrowy, jaki w życiu kupiłem, służył właściwie tylko do tego. Wcześniej trzeba było dzielić się wspomnieniami z gościem z ciemni fotograficznej. To chyba największa zaleta cyfrowego świata, jaka przychodzi mi teraz na myśl.

12. Gdybyś miał pójść do łóżka z jedną znaną kobietą, kto by to był?

Claudia Cardinale w jej najlepszych czasach. Jane Fonda w czasach Barbarelli. I oczywiście Pamela Anderson – ona na wieczność ma miejsce w moim... sercu.

13. I na koniec fundamentalne pytanie: pupa czy piersi?

Twarz i długo, długo nic. Sposób noszenia się. Uśmiech. Dłonie. Kostki. I dalej dopiero tyłek, a jeszcze dalej za nim piersi. Zły tyłek się zdarza, ale właściwie nie ma złych piersi. Małe są super. Średnie są boskie. Duże są ekstra.

 

Tekst pierwotnie ukazał się w lipcowym numerze PLAYBOYA. Z kolei TUTAJ przeczytacie nasz obszerny wywiad z Mesem!

Foto: Paweł Zanio/ Alkopoligamia

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska