"I Am Paul Walker" - trailer dokumentu o gwieździe "Szybkich i wściekłych"

2018-07-27
"I Am Paul Walker" - trailer dokumentu o gwieździe "Szybkich i wściekłych"

Pięć lat po śmierci gwiazdy „Szybkich i wściekłych” Paula Walkera, który zginął w wypadku samochodowym, powstał film dokumentalny o nim, wyprodukowany przez Paramount Network. Dokument z wielkim szacunkiem przygląda się jego życiu i dziedzictwu. Po raz pierwszy w filmie możemy zobaczyć wypowiedzi członków rodziny aktora, który odszedł zbyt wcześnie.

„I Am Paul Walker” przedstawia wywiady z jego rodzeństwem, Calebem, Codym i Ashlie, przyjaciółmi z dzieciństwa, reżyserami, z którymi pracował, oraz współpracownikami, takimi jak Tyrese Gibson.

Dokument opisuje prawdziwego Paula Walkera, który chciał być jedną nogą w Hollywood, ale drugą poza targowiskiem próżności, by skupić się na rodzinie i spędzać z nią jak najwięcej czasu. „Moja córka, moje surfowanie - takie jest życie i na tym mi zależy. Taki był Paul” - mówi reżyser „Szybkich i wściekłych” Rob Cohen.

Paul Walker jakiego znało niewielu

Film, którego brat Walkera, Caleb jest producentem wykonawczym, opowiada o pracy aktora jako filantropa i wolontariusza. Walker był po prostu bardzo dobrym człowiekiem, pomagał w odbudowie Haiti po niszczycielskim trzęsieniu ziemi i założył organizację pomocy ofiarom katastrof Reach Out Worldwide.

Walker zginął w wypadku samochodowym w 2013 roku. Porsche, którym jechał z przyjacielem, wypadło z drogi i spłonęło.

„I Am Paul Walker” będzie miał premierę 11 sierpnia.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska