Królowa jest tylko jedna? Nowa płyta Nicki Minaj "Queen"

2018-08-10
Królowa jest tylko jedna? Nowa płyta Nicki Minaj "Queen"

Widzicie tę znakomitą, ociekającą seksem ale i brawurą okładkę nowej płyty Nicki Minaj? Co można dodać? Przede wszystkim tyle, że niewiele jest artystek równie wyzywających, co Nicki Minaj. Niewiele jest też tak dobrych. Właśnie wychodzi kolejna płyta ulubionej raperki Playboya.

Nowy krążek naszej ulubionej (popatrzcie na tę okładkę!) raperki zza wielkie wody zapowiadały aż dwa single, do których powstały znakomite i przede wszystkim drogie teledyski – „Chun-Li” oraz „Barbie Tingz”. Oba klipy spotkały się z ciepłym przyjęciem przez fanów oraz media. "Misterne, kunsztowne, wizualnie zachwycające klipy" – piszą dziennikarze „Rolling Stone”. W podobnym tonie zachwycają się także m.in. „W Magazine” czy portal Consequence of Sound. Magazyn „Paper Magazine” docenia stylizacje Nicki, natomiast Popcrush podsumowuje: "Raperka nie cofnie się przed niczym, by stworzyć piorunującą oprawę wizualną dla swoich utworów".

Premiera nowego albumu Nicki Minaj pt. "Queen" - 10 sierpnia

Zanim sięgniecie po cały krążek (który znajdziecie w sklepach oraz w streamingu), warto przyjrzeć się klipowi do utworu "Chun-Li". Nicki Minaj "się nie oszczędza", obraz można spokojnie zaliczyć do arcydzieł teledyskowej natury. Zresztą, zobaczcie sami:

Na nowym krążku Nicki Minaj wśród gości m.in. The Weeknd i Ariana Grande

"Queen" to czwarty album Nicki Minaj. Na krążku znalazło się 19 utworów, artystkę wsparła cała plejada gwiazd, w tym Eminema, Lil Wayne'a, Arianę Grande, Future, Swae Lee czy The Weeknd. 

Dotychczasową dyskografię Nicki Minaj zamyka album „The Pinkprint” z 2014 roku. Artystka podczas gali MET zapowiedziała premierę nowego wydawnictwa „Queen”. Jeszcze w maju Nicki wystąpi w programie „Saturday Night Live”, w odcinku z Tiną Fey. Niedawno Minaj pojawiła się gościnnie w kawałkach Young Thuga („Anybody”) oraz Post Malone’a („Ball for Me”). 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska