WakeGP wraca do domu! 25 sierpnia w Jachrance kolejne rozgrywki

2018-08-20
WakeGP wraca do domu! 25 sierpnia w Jachrance kolejne rozgrywki

Już w najbliższy weekend Jachrankę opanuje totalne wakeboardowe szaleństwo. Wszystko za sprawą kolejnej odsłony WakeGP. To będzie totalny sztos, przystanek, na który wszyscy czekają z niecierpliwością!

Po pierwsze dlatego, że rozgrywany na akwenie, który znamy i który daje olbrzymie możliwości pokazania najlepszych dotychczas trików. Właściwie nie mamy tu żadnych ograniczeń i możemy stworzyć wakesurferom warunki idealne.

Po drugie jest to nasza baza na co dzień i witamy wszystkich jako gospodarze. Rozłożysta plaża, piękne okoliczności przyrody, świetna infrastruktura Hotelu Warszawianka oraz nieduża odległość od Warszawy – to wszystko sprawi, że edycja WakeGP w Jachrance będzie najlepszą opcją w ten weekend.

Po trzecie riderzy już się rozpływali i są głodni rywalizacji. Chcą pokazać, nad czym pracowali przez cały sezon i tu nie będą pływali zachowawczo. Wyciągną swoje asy z rękawów w postaci najlepszych trików, które dotąd widzieliśmy na zawodach lub które szlifowali w ramach pracy domowej.

Dorzucamy do tego nocny pokaz wakesurfa na łodziach MasterCraft rozświetlonych LED-ami, a także obfitą część artystyczną od Prosto Label. W miasteczku WakeGP na plaży Hotelu Warszawianka rozstawimy wielki telebim, a pod nim leżaki, skąd będzie można na żywo oglądać zmagania na wodzie. W międzyczasie można wypełnić sobie czas warsztatami tanecznymi i didżejskimi – na obu świetnie bawią się dzieciaki, ale i dorośli mają czasem problem z powstrzymaniem wybijającej rytm nogi. To zajęcia otwarte, więc każdy może wziąć w nich udział. 

Wieczorem odpłyniemy, ale już na lądzie. Wszystko za sprawą świetnego głosu Martiny M. Porusza się po całej szerokości skali dźwięku z wielką płynnością i zaangażowaniem, co za każdym razem emocjonalnie angażuje publiczność. Z kolei nocną imprezę rozkręcą mistrzowie rysowania płyt i montowania dźwięków - DJ Anusz i DJ Kebs. 

Sezonu wakesurfowego jeszcze nie żegnamy, ale godnie zamkniemy zawody WakeGP na ten rok. Nie może Was zabraknąć na podsumowaniu sezonu, bo będzie to najgrubsza impreza dotychczas!


Wydarzenie Facebooku WakeGP Jachranka 25 sierpnia 2018

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska