Praca marzeń – alkohol, zabawa i podróż dookoła świata

2018-08-21
Praca marzeń – alkohol, zabawa i podróż dookoła świata

Egzotyczna podróż dookoła świata, w której głównym punktem programu są różnej maści bary i alkohole tam serwowane. Tak może wyglądać praca dwóch szczęśliwców, którzy wygrają proces rekrutacyjny jednej z marek produkujących gin.

Podstawowe zadania, jakie czekają na wyłonionego w drodze konkursu pracownika opierają się na połączeniu powieści podróżniczej XIX wieku z profesją kipera i degustatora alkoholi. I to dosłownie, bo cała koncepcja pracy, jaką przy współpracy z siecią eleganckich barów „Mr.Fogg’s” powołała do życia jedna z marek produkujących alkohol, opiera się o jedną z najważniejszych podróżniczych powieści – „W 80 dni dookoła świata” Juliusza Verna.

 

Podróż pełna męskich rozrywek

Zatem dwóch śmiałków wyruszy w trwającą niemal trzy miesiące podróż, podczas której dotrą do różnych zakątków świata. Pełna trasa nie została podana, natomiast organizatorzy podkreślają, że uczestnicy wyprawy odwiedzą miejsca od Mumbaju do Hong Kongu, Tokio do San Fransisco i Nowego Jorku do Lizbony. Po drodze ich zadaniem będzie nie tylko korzystać z miejscowych atrakcji ale również odwiedzenie lokalnych barów i kosztowanie najróżniejszych alkoholowych mieszanek. Wszystko to powinni uwieczniać na zdjęciach i publikować w mediach społecznościowych.

Stwórz własny koktajl

Praca wiąże się też z zadaniem bonusowym, którego celem jest przygotowanie receptury nowego koktajlu o nazwie „Around The World”, który pojawi się w sieci barów „Mr.Fogg’s”. W tym celu będą musieli przetestować i zebrać pełną listę egzotycznych, charakterystycznych dla danego miejsca składników, które pomogą im wypełnić misję.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym należy aplikować na specjalnej stronie poświęconej projektowi. Wyłonieni zwycięzcy wyruszą w podróż prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Oczywiście pełen koszt związany z przelotami, noclegami, imprezami a także dodatkowymi wydatkami pokrywają potencjalni pracodawcy. Czas na zgłoszenie swojej kandydatury jest do 27 sierpnia 2018 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska