Już za tydzień 13. Bieg po Nowe Życie w Warszawie

Już za tydzień 13. Bieg po Nowe Życie w Warszawie

Znane osoby ze świata teatru, filmu, estrady, mediów, nauki i sportu spotkają się po raz piąty w stolicy, a premierowo przy Pałacu Kultury i Nauki, by promować świadome dawstwo narządów.

Bieg po Nowe Życie już 15 września 2018

W marszu nordic walking spotkamy się z osobami po przeszczepieniu oraz znanymi osobami ze świata teatru, filmu, sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarzami i sportowcami. Na trasie sztafetowego marszu w Parku Świętokrzyskim przy PKiN pojawią się między innymi ambasador inicjatywy Przemysław Saleta, Aleksandra Popławska, Piotr Głowacki, Michał Olszański, Tomasz Oświeciński, Olga Kalicka, Michał Mikołajczak, Ilona Ostrowska, Jolanta Fraszyńska, Paulina Sykut - Jeżyna, Dariusz Szpakowski, Ewa Błachnio, Maciej Kurzajewski, Aleksandra Adamska, Marcin Korcz, Julia Wróblewska, Joanna Kuberska, Małgorzata Potocka, Mariusz Jakus, Agnieszka Rylik, Jarosław Kret, Krzysztof Wieszczek, Jacek Kopczyński, Szymon Wydra, Marcin Mroczek, Wojciech Zieliński, Rafał Maserak, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Iwona Guzowska, Jarosław Jakimowicz i wielu, wielu innych.

„Jastrzębska Spółka Węglowa wspiera ważne inicjatywy społeczne, czy to na poziomie ogólnopolskim, czy to angażując się w rozwiązywanie problemów lokalnych społeczności. Dlatego z radością dołączyliśmy do drużyny Biegu po Nowe Życie uznając, że to projekt niezwykle potrzebny. Takie partnerstwo wpisujemy w społeczną odpowiedzialność biznesu, która jest jednym z filarów naszych działań" - mówi Daniel Ozon, Prezes Zarządu JSW – głównego partnera Biegu po Nowe Życie.

 

13. Bieg po Nowe Życie rozpocznie się o 12:00. Na kibiców będzie czekać wiele atrakcji. Oprócz spotkań z gwiazdami i osobami po przeszczepieniu czekają kulinarne niespodzianki. W specjalnym TIRZE Prymatu kucharze przygotują 3000 bezpłatnych posiłków degustacyjnych. Nad wszystkim czuwał będzie mistrz kulinarny, Robert Sowa. Będą praktyczne porady grillowe oraz wiele konkursów z nagrodami w Kole Fortuny. Wszystkich małych i większych łasuchów zapraszamy z kolei do czekoladowej Strefy Wawel Truck na spotkanie z niesamowitym, mobilnym światem zabaw, pełnym słodyczy, gier i aplikacji, które zapewnią pyszną zabawę!

 

Materiał promocyjny

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska