Pezet o sile muzyki i relacji z fanami

2019-02-08
Pezet o sile muzyki i relacji z fanami

Prawdziwa muzyka potrafi łączyć ludzi z różnych środowisk, ale to nie jest proste. Potrzeba odwagi, gotowości do łamania artystycznych barier, a przede wszystkim bezkompromisowej autentyczności. Co to oznacza dla rapera cenionego nie tylko w świecie hip hopu?

W ramach kolejnego cyklu Ballantine’s True Music powstał wyjątkowy dokument muzyczny, w którym poznamy również historie fanów artysty. Video możecie obejrzeć już teraz:

„To musi wypływać z ciebie” – usłyszymy od Pezeta, jednego z najbardziej cenionych raperów na polskiej scenie artystycznej. Mowa oczywiście o muzyce. Pezet od zawsze uosabiał ideę autentyczności. Znany między innymi z takich hitów, jak „Noc i dzień”, „Gdyby miało nie być jutra” czy „Spadam”, artysta bezkompromisowo realizuje swoją wizję, pozostając wiernym swoim przekonaniom. Inspiracje muzyczne czerpie z prawdziwego życia i realiów dorastania w cieniu blokowisk warszawskiego Ursynowa. Pezet to twórca niepokorny, łamiący muzyczne konwenanse bez zgody na to, by ktoś go za to ganił. A pojawiające się wyrazy uznania, tak jak i krytykę, przekuwa w kolejne poruszające kawałki.

Materiał stworzony w ramach projektu Ballantine’s True Music skupia się na sile muzyki, która buduje niepowtarzalną relacje pomiędzy artystą i fanami. Tym razem o swoich emocjach i inspiracjach opowie nie tylko sam artysta, ale również ci, którzy pozostają poza zasięgiem reflektorów. Poznamy również historie fanów Pezeta, opowiedziane głosami kilku osób z bardzo różnych środowisk, dla których muzyka to nośnik doświadczeń, emocji i synonim pozostawania sobą. Dokument doskonale ilustruje łączącą ich niewidzialną nić porozumienia, która umacnia  wspólną pasję osób, które z pozoru wydają się mieć ze sobą niewiele wspólnego.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska