Lekarz dobrze ubrany

W najnowszym zestawieniu „Najseksowniejszych profesji świata" według użytkowniczek Tindera, lekarze wypadli poza podium. Firma Marco Tomassi przychodzi im z pomocą.

Najpierw rozesłali do lekarzy ankiety, w których otrzymali potwierdzenie swoich przypuszczeń, że wygląd jest dla lekarzy bardzo ważny. „Nic odkrywczego" – można powiedzieć. Fakt, jednak o ile prawnicy mogą przebierać w garniturach i marynarkach, korpoludki z firmy z nawet najsztywniejszym dress codem coś wymyślą, by się dobrze prezentować przed kontrahentem, to życie nie rozpieszcza lekarzy. A raczej ich garderób.

 

Lekarze najpierw mordują się na długotrwałych studiach, potem dochodzi do tego specjalizacja, rezydentura, aż w końcu pracują w pocie czoła długie godziny na dyżurach. Mimo to, jak za karę, dostają „przydział" lekarskich ciuchów, które niewiele się zmieniły od głębokich lat 90. Ubrania robocze są za duże i niedopasowane. Firma Marco Tomassi takim kreacjom mówi stanowcze NIE.

 

Firma rozmawia z lekarzami, jakie funkcje powinny spełniać ubrania, a następnie proponuje nowoczesne projekty, które w niczym nie przypominają nudnych uniformów, które zamawia dla nich pracodawca. Firma będzie ubierać stomatologów wykonujących pokazowe zabiegi dla pozostałych uczestników corocznego światowego kongresu stomatologicznego FDI -  najstarszej i największej organizacji lekarsko-dentystycznej na świecie, zrzeszającej ponad 200 krajowych organizacji stomatologicznych, reprezentującą ponad milion lekarzy dentystów z całego świata. Z tej okazji do Poznania przyjedzie ponad 12 tys. uczestników.

 

Być może znudzeni bezpłciowymi, za dużymi ubraniami lekarze przerzucą się na markę Marco Tomassi? Przedstawiamy przykłady ich projektów.

 

 

 

 

 

fot. Marco Tomassi

 

 Materiał sponsorowany przez firmę Marco Tomassi.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska