Bieganie: najlepsi nauczą amatorów

2019-04-06
Bieganie: najlepsi nauczą amatorów

Ambasadorka programu Nad_Zwyczajni i mistrzyni Polski w biegu na 800 metrów Joanna Jóźwik będzie motywować Polaków do walki z przeciwnościami losu i przygotuje ich do startu w 10-kilometrowym biegu w Berlinie.

Akcja jest częścią kampanii olimpijskiej „Podążaj za marzeniami, bez względu na wszystko”. Najlepsi sportowcy z Joanną Jóźwik na czele wybiorą do ekskluzywnego programu motywacyjnego Nad_Zwyczajni 10 zmotywowanych uczestników z całej Polski. Razem postarają się oni osiągnąć cel, którym będzie przebiegnięcie jesienią tego roku po raz pierwszy 10 kilometrowej trasy podczas „The Great 10k Berlin”.

Joanna Jóźwik, ambasadorka kampanii, będzie nie tylko mentorką uczestników, ale sama też weźmie udział w tym biegu. Do programu można zgłaszać się od 27 marca do 19 kwietnia za pośrednictwem platformy: https://www.podazajzamarzeniami.pl/competitions/nad_zwyczajni/ bądź też za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook zamieszczonego pod adresem: www.facebook.com/Bridgestone.Polska.

„Każdy z nas wie jak wiele poświęceń i wytrwałości wymaga zawodowe uprawianie sportu. Wszyscy konkurujemy o zwycięstwo. Każdy medal, każdy sukces, jest nagrodą za wiele lat ciężkiej pracy” - powiedziała Joanna Jóźwik. „Ukończenie biegu na 10 kilometrów będzie metaforą, która ma pomóc Nad_Zwyczajnym walczyć o ich własne marzenia i pokonywać przeszkody życiowe, dostarczając im pewność siebie, optymizm i dyscyplinę. Mam nadzieję, że zainspiruje to do tego samego również innych”.

Joanna nie będzie jedynym ambasadorem projektu Nad_Zwyczajni. Karol Bielecki, piłkarz ręczny, król strzelców Igrzysk Olimpijskich Rio 2016, także dołączy do wybranej dziesiątki podczas treningów. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się też z Bartoszem Olszewskim - trenerem i zwycięzcą Wings for Life, który przekaże im wiedzę na temat profesjonalnego treningu sportowego. O ich kondycję psychiczną zadba natomiast Daria Abramowicz - psycholog i były sportowiec (żeglarstwo).

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska