Napij się z klasą - Kipton Mixologist Box od Ralpha Laurena

Napij się z klasą - Kipton Mixologist Box od Ralpha Laurena

Będąc w podróży prędzej czy później odezwie się w nas uczucie pragnienia. Dla ludzi, którzy w każdej sytuacji chcą zachować klasę, Ralph Lauren przygotował coś specjalnego.

Jeśli należysz do tych, którym nie wystarcza piwo z puszki na stacji benzynowej (oczywiście cały czas zakładamy, że mowa o podróży, w której nie prowadzi się żadnego pojazdu), to powinieneś rozważyć najnowszą propozycję od Ralpha Laurena. Firma przygotowała luksusowy, przenośny zestaw barmański, który nazwała Kipton Mixologist Box. Teraz już nie będzie problemu z tym, żeby w przerwie wyczerpującej eskapady usiąść na chwilę, zrelaksować się i napić się, cały czas zachowując przy tym klasę.

 

 

W eleganckiej skrzyneczce znajdziemy wszystkie niezbędne elementy do umilenia sobie postoju - kryształową karafkę oraz pasujące do niej cztery szklaneczki, książkę z przepisami na koktajle oprawioną w skórzaną okładkę, otwieracz do butelek, posrebrzany, mosiężny kieliszek do odmierzania odpowiedniej ilości alkoholu, a także miskę na orzeszki lub inne przekąski. Całość jest dopełniona wykończeniem ze skóry oraz charakterystycznym dla marki wzorem. Nie pozostaje nic innego, jak przed wyruszeniem w drogę zaopatrzyć się w butelkę dobrej whisky.

 

W chwili pisania tych słów Kipton Mixologist Box nadal można kupić bezpośrednio u jego producenta, chociaż cena (jak można by się tego spodziewać) nie należy do najniższych - zestaw został bowiem wyceniony na 3995 dolarów. Sporo, ale skrzyneczkę od Ralpha Laurena przynajmniej można kupić, w przeciwieństwie do opisywanego przez nas w przeszłości wyjątkowego koszyka piknikowego od Rolls-Royce’a, z którego mogli się cieszyć jedynie nabywcy modelu Phantom z limitowanej serii Zenith.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska