Co robi człowiek, gdy uszkodzi Lamborghini?

Co robi człowiek, gdy uszkodzi Lamborghini?

Wiecie jakie uczucie towarzyszy uszkodzeniu samochodu wartemu ponad milion złotych? Obyście się nigdy nie dowiedzieli... I nie przeżyli na własnej skórze tego, co ten gość.

Znane porzekadło mówi, że jeśli stać cię na samochód, powinno być cię stać również na jego utrzymanie. W samochodzie takim jak Lamborghini Aventador nawet najprostsze części kosztują o wiele więcej, niż ich odpowiedniki w przeciętnych autach. Rachunek za powierzchowne uszkodzenie zderzaka może więc okazać się bolesny nawet dla zamożnego człowieka, a świadomość nadchodzących wydatków potrafi wyprowadzić z równowagi na co dzień spokojnego kierowcę.

 

Taka właśnie nieprzyjemna sytuacja spotkała jednego z uczestników tegorocznego edycji rajdu Modball we francuskim Lyonie. Kierowca imponującego Lamborghini Aventadora nie zapanował nad swoim samochodem i zbyt szeroko wszedł w zakręt, zahaczając przednim zderzakiem o krawężnik. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak reaguje człowiek w takiej sytuacji, to już nie musicie tego robić – możecie przekonać się na własne oczy (i uszy):

 

 

Komentujący filmik w większości nie zostawili suchej nitki na pechowym kierowcy Lamborghini - „Naucz się prowadzić idioto” czy też „jak się boisz popsuć swoje zabawki, to się nimi nie baw” to jedne z delikatniejszych określeń, które padają pod adresem właściciela Aventadora.

 

Modball Rally to wydarzenie, które rozpoczęło się 25 czerwca 2016 roku w Londynie i zgromadziło 180 kierowców z ponad dwudziestu ośmiu krajów. Rajd zakończył się tydzień później 1 lipca w Walencji, chociaż w zasadzie w przypadku Modball trudno używać tego określenia – czas przejazdu poszczególnych uczestników nie był liczony, a pierwszym na mecie nie przysługiwały żadne nagrody. Cała impreza miała służyć wspólnemu imprezowaniu w odwiedzanych po drodze miastach w gronie właścicieli innych wspaniałych samochodów, chociaż niektórzy (jak właściciel Aventadora) raczej nie będą jej miło wspominać.

 

A co Wy byście zrobili, gdyby przydarzyła się Wam taka „przygoda”?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska