Wheelie na skuterze stojąc na... głowie!

Wheelie na skuterze stojąc na... głowie!

Wheelie, czyli jazda na motocyklu na jednym kole to dla niektórych za mało – młody polski stunter postanowił utrudnić sobie ten trik i wykonał go... stojąc na głowie!

Paweł Pasierbowicz to młody polski stunter, który niedawno zadziwił cały świat – nie tylko środowisko innych zapaleńców, wykonujących rozmaite akrobacje na dwóch kółkach. Polak wykonał ewolucję, której wcześniej nie zrobił nikt inny na świecie. Stunterzy motocyklowi prześcigają się w wymyślaniu coraz bardziej ekwilibrystycznych trików, aby zaszokować innych, ale Paweł w tym celu dosłownie stanął na głowie. Wygląda na to, że nikt wcześniej nawet nie pomyślał, że jest to w ogóle możliwe...

 

Zobaczcie, jak wygląda niepowtarzalne wheelie w jego wykonaniu:

 

Od momentu publikacji filmiku wyczyn Pawła Pasierbowicza obejrzano już ponad póltora miliona razy. Mamy nadzieję, że to nie jest ostatnie słowo pomysłowego stuntera i jeszcze nie raz zostaniemy zadziwieni pomysłowymi akrobacjami w jego wykonaniu. Paweł za swój wyczyn otrzymał mnóstwo gratulacji z całego świata – pod filmem znalazło się niemal siedem tysięcy komentarzy, a sam film został udostępniony ponad dwadzieścia pięć tysięcy razy. Niezły wynik, jak na dwudziestosekundową akcję!

 

Jazda na jednym kole to jedna z najbardziej popisowych ewolucji w arsenale każdego motocyklisty, który pragnie swoją sprawnością zaimponować innym. Często jednak biorą się za to osoby, którym brakuje zarówno umiejętności, jak i zwyczajnego zdrowego rozsądku i wyobraźni. Skutek jest taki, że jedną z pierwszych sugestii po wpisaniu słowa „wheelie” w wyszukiwarce na YouTube jest „fail”... a my możemy podziwiać chociażby takie popisy domorosłych stunterów:

 

 

Jak sądzicie, czy człowiek jest w stanie wymyślić i wykonać jeszcze bardziej imponujący trik na motocyklu?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska