Vanguard Roadster – nowy gracz na rynku motocykli

Vanguard Roadster – nowy gracz na rynku motocykli

Wszyscy znamy motocykle takich marek jak BMW, Kawasaki czy też Harley–Davidson. Dowiedzieliśmy się właśnie, że na rynku pojawiła się nowa firma oferująca jednoślady.

Użycie liczby mnogiej jest w tym przypadku nieco na wyrost, ponieważ marka Vanguard (powołana do życia przez FXE Industries) jak na razie przedstawiła jeden motocykl. Jest on jednak na tyle ciekawy, że warto mu się bliżej przyjrzeć – oto Vanguard Roadster!

 

 

Tym, co wyróżnia motocykl na tle konkurencji, jest z pewnością niecodzienny design, który możecie zobaczyć na zdjęciach powyżej. Motocykl został między innymi wyposażony w kamerę cofania, z której obraz jest wyświetlany na ekranie umieszczonym poniżej kierownicy. Firma reklamuje swój produkt jako jednoślad prawdziwie nowojorski – właśnie w tym mieście będzie produkowany Vanguard Roadster. W tym mieście też zostanie oficjalnie zaprezentowany – stanie się to 9 grudnia 2016 roku, podczas New York City Motorcycle Show.

 

Firma rozpoczęła przyjmowanie zamówień na pierwsze 200 egzemplarzy motocykla – Vanguard Roadster został wyceniony na 30 tysięcy dolarów. Nie wiadomo niestety zbyt wiele na temat specyfikacji technicznej, natomiast klienci mają otrzymać swoje motocykle na początku 2018 roku.

 

Vanguard Roadster to nie jedyny ciekawy koncept motocykla, który mieliśmy okazję zobaczyć w ostatnim czasie. Niedawno pisaliśmy między innymi o Zvexxie – niesamowitym szwajcarskim jednośladzie elektrycznym, a także o Mono Racerze, który został zaprojektowany przez pochodzącą z San Francisco firmę Huge Motors.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska