Ludzie są szaleni: edycja motocyklowa

Ludzie są szaleni: edycja motocyklowa

Wsiadanie na pojazd, który może rozpędzić się do ponad trzystu kilometrów na godzinę, stanowi dla wielu ludzi wyraźny objaw szaleństwa. Jak w takim razie nazwać gości, którzy decydują się wykonywać na jednośladach takie triki?

Wielu domorosłych motocyklowych kaskaderów przekonało się na własnej skórze, że dochodzenie do perfekcji w wykonywaniu skomplikowanych, ekwilibrystycznych trików na jednośladach może okazać się bolesne – zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze stuntem. Siniaki jednak szybko się goją, a kości zrastają, więc jeśli ktoś jest wytrwały w dążeniu do celu, to w końcu osiągnie upragniony efekt i będzie mógł swoimi bezbłędnie wykonanymi ewolucjami podzielić się z całym światem. A jeśli ktoś jest naprawdę dobry, może zostać dostrzeżony i trafić do takiej kompilacji, jak ta poniżej.

 

Jorian Ponomareff, Juanan Del Fresno Guillem, Aras Freestyle Stuntrider czy też Hiroyuki Ogawa to tylko niektórzy kaskaderzy, którzy swoimi popisami zwrócili uwagę autora kompilacji “People Are Insane”. Nie obyło się także bez polskiego akcentu – jednym z bohaterów wideo jest nasz rodak, Rafał Pasierbek. W świecie motocyklowego stuntu bardziej rozpoznawalny jest jego pseudonim, czyli Stunter13.

 

Przekonajcie się na własne oczy, do czego zdolni są ci ludzie. Komentarze pod filmem są w ogromnej większości przychylne – pojawiły się między innymi głosy, że to „lepsze niż porno, bo trwa dłużej”:

 

Jeśli owa kompilacja przypadła Wam do gustu, możecie sprawdzić inne nasze materiały o tej tematyce. Pisaliśmy o niezwykłym wyczynie polskiego kaskadera, który wykonał wheelie na skuterze stojąc na głowie, a także o pasjonującym pojedynku paintballowym na motocyklach pomiędzy stunterami a trialowcami.

 

Jak Wam się podoba takie podejście do jazdy na dwóch kółkach?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska