Potężny motocykl z silnikiem V8

Potężny motocykl z silnikiem V8

Moc potężnego silnika V8 może być trudna do okiełznania przez kierowcę nawet w samochodzie – a co się stanie, gdy takiego potwora generującego kilkaset koni mechanicznych włoży się do motocykla? Robi się strasznie i śmiesznie jednocześnie...

Według obiegowej opinii na motocyklu typu chopper siedzi się wygodnie i majestatycznie, natomiast motocykl sportowy to idealny wybór dla ludzi, którzy podczas jazdy uwielbiają podziwiać swoje przednie koło i kawałek asfaltu. Jednoślad, którego dosiadł ten motocyklista to hybryda jednego z drugim - „chopperowaty” wygląd łączy się tutaj z pozycją przypominającą jazdę na „szlifierce”. Ten gość chyba nie spodziewał się, przed jakim trudnym zadaniem staje.

 

Sam motocykl z pewnością ściąga na siebie spojrzenia i robi duże wrażenie za sprawą ogromnego silnika oraz wykończenia – pokryty jest wzorem, który z kilometra krzyczy „AMERYKA!”, czyli białymi i czerwonymi pasami oraz białymi gwiazdami na niebieskim tle, a wizerunku dopełniają rury wydechowe przypominające lufy karabinów. Paliwem, które wprawia to wszystko w ruch jest alkohol.

 

Opanowanie takiej bestii wydaje się być jeszcze trudniejszym zadaniem, niż wytrzymanie dłużej niż minutę na grzbiecie mechanicznego byka – o ile w tym drugim przypadku zawsze można liczyć na miękkie lądowanie, o tyle w pierwszym upadek mógłby skutkować poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Temu motocykliście połowicznie udało się utrzymać maszynę w ryzach – co prawda nie skończyło się upadkiem, ale przejechanie jednej czwartej mili w linii prostej okazało się zbyt dużym wyzwaniem.

 

Obejrzyjcie to wideo i przekonajcie się, że istnieją sytuacje w których nadmiar mocy może stanowić naprawdę duży problem:

 

 

Cóż, nie jesteśmy do końca pewni, ale naszym zdaniem wykonanie choćby najprostszego triku z tej kompilacji na motocyklu z powyższego filmu byłoby raczej karkołomnym zadaniem... i to dosłownie.

 

Chcielibyście spróbować swoich sił i przejechać się takim potworem?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska