Tiguan po kuracji na masę: nadjeżdża Allspace

2016-12-20
Tiguan po kuracji na masę: nadjeżdża Allspace

W przyszłym roku Volkswagen wprowadzi na rynek nową, większą wersję swojego najpopularniejszego SUV-a – Tiguana. Będzie się nazywał Allspace.

Model Allspace zaprezentowany zostanie szerokiej publiczności na początku stycznia podczas targów North American Auto Show (NAIAS, 8 – 22 stycznia) w Detroit. Już na początku lata 2017 ta siedmioosobowa wersja modelu pojawi się w sprzedaży kolejno na rynkach Ameryki Północnej, Chin oraz Europy.

Europejska wersja przedłużonego Tiguana otrzyma nazwę Allspace, podczas gdy modele, które będą sprzedawane na rynkach Chin oraz Ameryki Północnej będą się nazywały po prostu Tiguan.

Jak wskazuje nazwa modelu, nowa wersja charakteryzowała się będzie większym (o 11 cm) rozstawem osi, a co za tym idzie większą przestrzenią dla kierowcy i pasażerów oraz do przewiezienia bagażu. Dzięki temu, podróżujący autem będą mieli większe możliwości aranżacji przestrzeni wewnątrz Tiguana. SUV-em Volkswagena będzie można przewieźć aż siedem osób.

 

Dodatkowo Tiguan Allspace, tak samo jak wersja ze standardowym rozstawem osi, będzie mógł być wyposażony w pełną gamę opcjonalnych elementów i systemów zwiększających komfort podróżowania.

 

 

Źródło: VW

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska