Tesla S dla syna za 4 miesiące z 500+

2016-12-28
Tesla S dla syna za 4 miesiące z 500+

Jak większość firm motoryzacyjnych, także Tesla zdecydowała się zadbać o najmłodszych. A może starszych, którzy chcą swoim pierworodnym zrobić wyjątkowy prezent? Poznajcie miniaturową wersję elektrycznego przeboju.

Firma Elona Muska nie wyprodukowała auta sama, ale we współpracy z posiadającym ogromne doświadczenie przedsiębiorstwem Radio Flayer. Tesla postawiła jednak warunek: auto musi być lepsze od podobnych samochodzików Porsche, Mercedesa i BMW.

 

Wygląda na to, że Radio Flayer spełniła pokładane w niej nadzieje. Modelik dla dzieci jest doskonale wykonany i identyczny jak pierwowzór. Ma silnik elektryczny, jak oryginalna Tesla, reflektory LED i audio.

 

Co najważniejsze, ma najlepszą baterię na rynku, litowo-jonową 130 Wh, a nie tradycyjną ołowiową. Dzięki temu Teslą S w wersji mini dzieciak może jeździć nawet 2 godziny (chyba że tatuś kupi mu wersję premium z baterią 190 Wh – wówczas 3 godziny). Także ładowanie jest dużo szybsze, trwa 3 godziny.

 

Autko może jechać do 10 km/h, chyba że rodzic włączy ogranicznik prędkości (wtedy 5 km/h). Można wybierać kolory felg, nadwozia. Cena? 500 dolarów, a więc jak na taką zabawkę wcale nie aż tak drogo (4-miesiące z programu 500+ to chyba nie majątek)...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska