Samochodowy szturmowiec Imperium

2017-01-25
Samochodowy szturmowiec Imperium

Tytuł najnowszej części Gwiezdnych Wojen został ujawniony. To Star Wars: The Last Jedi. Tymczasem przemysł motoryzacyjny po raz kolejny, że są w jego szeregach oddani fani najsłynniejszej sagi.

 

Zdjęcia w galerii pokazują, z jaką pieczołowitością przerobiono Jeepa Wranglera. Stuningowane auto ma przypominać szturmowca Imperium. I tak jest w rzeczywistości, nie tylko ze względu na kolor, ale całą masę nakładek, czy drobnych detali. Najważniejsze, że spece z Voltron Motors nie poprzestali na wyglądzie zewnętrznym, ale wzięli się też za środek. Fan Gwiezdnych Wojen, który zdecyduje się na zakup, będzie się mógł poczuć jakby poruszał się jednym z pojazdów z sagi.

 

Jeep Wrangler Unlimited Sport, który posłużył jako baza dla projektu, nie został poddany modyfikacjom technicznym jednostki napędowej. Raczej chodziło tylko o stylizację plus dodanie kilku gadżetów w stylu systemu audio Alpine, nowych felg oraz nowocześniejszego niż standardowy systemu multimedialnego. Niebieska skóra dopełnia dzieła.

 

Pierwszy egzemplarz Jeepa jako szturmowca Imperium wystawiono na aukcję. Cena wynosi 60 tys. dolarów. Jednak posiadacze Wranglerów mogą zgłosić się do Voltron Motors, a firma przerobi ich auta tak, jak pierwowzór.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska