Piękna i szybka – uczestniczka wyborów miss wygrywa wyścig motocyklowy

Piękna i szybka – uczestniczka wyborów miss wygrywa wyścig motocyklowy

Była uczestniczka konkursu o tytuł najpiękniejszej kobiety w Tajlandii udowodniła, że wygląd nie jest jej jedynym atutem – doskonale radzi sobie także z opanowaniem szybkiego motocykla!

Ananyalan Wattananupong, znana również pod pseudonimem Pune, w przeszłości starała się o koronę Miss Tajlandii. Niestety, nie udało jej się zdobyć tego zaszczytnego tytułu. Zaliczyła również epizod w filmie – wystąpiła w tajskiej produkcji zatytułowanej „Karaoke Girl”, ale prawdziwy sukces osiągnęła dopiero, gdy spróbowała swoich sił na dwóch kółkach.

 

Reprezentantka grupy Ho Racing Team zwyciężyła w pierwszej rundzie zawodów R2M Superbike Power Girls Professional WS-2, które odbyły się w tajskiej prowincji Nakhon Pathom. Zmagania te wchodzą w skład motocyklowych mistrzostw Tajlandii. Najlepszy czas okrążenia, jaki udało się osiągnąć pani Wattananupong wyniósł 1:28.552.

 

Zobaczcie, jak wyglądał przebieg całego wyścigu:

 

 

Zwyciężczyni nie kryła zadowolenia ze swojego wyniku:

 

To jest mój rok (2559 ery buddyjskiej), a 59 to także mój numer. Dokonałam kilku małych poprawek w motocyklu podczas testów i dałam z siebie wszystko – rezultaty okazały się świetne.

 

Pani Ananyalan Wattananupong oczywiście życzymy dalszych sukcesów na torze. Jeśli tematyka motocyklowa jest Wam bliska, zachęcamy do zapoznania się z innymi naszymi artykułami traktującymi o jeździe na dwóch kółkach – niedawno pisaliśmy między innymi o zaskakującej reklamie z jednośladem BMW w roli głównej, a także pokazaliśmy jak wygląda codzienna rzeczywistość motocyklistów w Miami. Jeśli lubujecie się w ładnych krajobrazach, polecamy rzucić okiem na galerię dokumentującą przejazd motocyklem turystycznym po Dubaju i okolicach. Możecie też przekonać się na własne oczy, jak wygląda motocyklowy pojedynek paintballowy pomiędzy stunterami i trialowcami.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska