Spacer po linie, backflip na motocyklu i samolot

Spacer po linie, backflip na motocyklu i samolot

Gość spaceruje po linie zawieszonej na wysokości kilkunastu metrów, obok niego skacze facet na motocyklu jednocześnie robiąc backflipa, a w tym samym czasie przelatuje pod nimi samolot - takiego wyczynu kaskaderskiego jeszcze nie widzieliście!

Każdy z poszczególnych elementów tego wyczynu sam w sobie jest trudny do wykonania, ale połączenie wszystkich trzech wydaje się praktycznie niemożliwe. Przygotowania do jego przeprowadzenia z pewnością trwały długo - tutaj nie ma miejsca na improwizację, a wszyscy kaskaderzy musieli się ze sobą doskonale zgrać co do ułamka sekundy. Nawet najmniejszy błąd mógł spowodować śmiertelne konsekwencje… Na szczęście wszystko wyszło idealnie i dzięki temu możemy podziwiać wyczyn, który nie śnił się nawet scenarzystom filmów z agentem 007 w roli głównej i wygląda na żywcem wyjęty z piątej części Grand Theft Auto:

 

 

 

Niesamowity pokaz to efekt współpracy trójki ludzi - po linie spaceruje linoskoczek Sketchy Andy Lewis, skok z backflipem na motocyklu jest dziełem Jimmy’ego Fitzpatricka, natomiast za sterami samolotu zasiadła pilotka akrobatyczna Melissa Andrzejewski. Trudno rozstrzygnąć, kto z nich miał najtrudniejsze zadanie, natomiast można z całą pewnością stwierdzić, że każde z nich do końca życia zapamięta dzień, w którym dokonali tego imponującego wyczynu.

 

Jeśli lubicie czytać o ciekawych i pomysłowych dokonaniach, rzućcie okiem na inne nasze artykuły. Niedawno pisaliśmy o rekordowej wyprawie samochodowej - trójce ludzi udało się przejechać ponad 15 tysięcy kilometrów w niecały tydzień, możecie też rzucić okiem na tekst o rekordowo szybkim wjeździe na szczyt Pikes Peak w samochodzie elektrycznym oraz o niezwykłym wyczynie polskiego stuntera, który wykonał wheelie na skuterze stojąc na głowie.

 

Jak Wam się podoba wyczyn Melissy Andrzejewski, Sketchy Andy Lewisa i Jimmy’ego Fitzpatricka?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska