Terenowe BMW do wynajmowania... na minuty

2017-02-10
Terenowe BMW do wynajmowania... na minuty

Sixt Rent a Car Polska przy współpracy z BMW uruchomił program Smart Rent – usługę wynajmu samochodów na minuty na terenie Zakopanego i okolic.

Polskie góry bez korków? To możliwe. Przez całe ferie w Zakopanem i okolicach można wypożyczyć na minuty BMW X1 z napędem na cztery koła.

 

Ruszył wspólny projekt Sixt oraz BMW, dzięki któremu każda osoba spędzająca czas w Zakopanem może skorzystać z nowego BMW X1, wypożyczając samochód na tak długo, jak jest on jej potrzebny. To rozwiązanie ułatwia poruszanie się między kluczowymi punktami turystycznymi Zakopanego i okolic.

 

Samochody dostępne są w trzech punktach Smart Rent zlokalizowanych w najpopularniejszych zimowych miejscach:

- Krupówki,

- Stacja Narciarska Kotelnica,

- Stacja Narciarska Jurgów Ski.

 

Także w nich auto można oddać. Zarezerwowane miejsca parkingowe gwarantują, że nie będzie problemu ze znalezieniem postoju. Wynajmujący płaci jedynie za czas wykorzystywania samochodu. Jego ubezpieczenie oraz paliwo jest po stronie Sixt.

 

Do dyspozycji klientów oddano dwanaście samochodów BMW X1 z napędem na cztery koła i akcesoriami do wygodnego przewożenia sprzętu narciarskiego. BMW X1 jest idealnym samochodem dla tych, którzy chcą czerpać radość z jazdy zgodnie z własnymi potrzebami i upodobaniami. Auto łączy w sobie typowe dla SAV-a imponujące proporcje z przestronnością wnętrza.

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska