Tańczący Jeep

Tańczący Jeep

Amerykański producent postanowił w efektowny sposób zaprezentować, do czego jest zdolny jeden z modeli w jego gamie - opublikowany został film, na którym model Wrangler w specjalnej wersji Rubicon pokazuje swoje akrobatyczne możliwości.

Chyba żadna marka produkująca samochody nie kojarzy się tak silnie z jazdą w terenie jak amerykański Jeep (no, może jeszcze Land Rover). Aby zachęcić klientów do nabycia swojego flagowego produktu, jakim jest model Wrangler logicznym posunięciem wydawałoby się podkreślenie jego niezawodności i bezawaryjności. W tym przypadku producent postawił na coś zupełnie innego - na zamieszczonym na facebookowym fanpage’u Jeep EXPERIENCE możemy zobaczyć, jak Wrangler w specjalnej wersji Rubicon radzi sobie z zachowaniem równowagi. Wygląda to efektownie, chociaż trzeba podkreślić że największe uznanie należy się kierowcy, który podczas wykonywania tej sztuczki musiał się sporo namachać sześciobiegową, manualną skrzynią biegów.

 

 

Filmowi udało się przebić do świadomości internautów - w niespełna dwa dni został obejrzany ponad milion razy, doczekał się kilkuset komentarzy oraz przeszło dwunastu tysięcy udostępnień. Trafiają się przy tym komentarze dość złośliwe - jeden z nich nie może wyjść z podziwu, że jakiemuś Jeepowi udało się dokonać czegoś ciekawego bez pomocy innego auta tej marki. Umiejętności kierowcy w utrzymaniu Wranglera w równowadze na drewnianych deskach i wałkach z pewnością robi wrażenie, ale potencjalnych nabywców Rubicona z pewnością interesuje, jak produkt koncernu Fiat Chrysler Automobiles poradzi sobie w ciężkim terenie. Swoją drogą, ciekawe czy tańczący niczym balerina Jeep dałby radę przejechać taką trasę, jak z Magadanu do Lizbony...

 

Tematyka offroadowa co jakiś czas gości na naszych łamach - wcześniej pisaliśmy na przykład o wielokilometrowej wyprawie motocyklowej przez Półwysep Kalifornisjki, wiodącej z Tijuany do Przylądka Świętego Łukasza.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska