Nowy SUV Skody!

2017-03-29
Nowy SUV Skody!

W dzisiejszych czasach nic się nie uchowa. Właśnie opublikowane zostały zdjęcia szkiców nowego SUV-a Skody, który ma mieć premierę w kwietniu.

To będzie auto koncepcyjne o nazwie Vision E. Czyli postąpiono dokładnie tak samo, jak w przypadku Kodiaqa, którego zapowiadał studyjny Vision S.

 

Z jakim autem mamy do czynienia? Wszystko wskazuje na to, że chodzi o Kodiaqa coupe (zapewne otrzyma inną nazwę). Skoda musiała zareagować na wyciek informacji na temat swoich dalekosiężnych planów, firma postanowiła więc opublikować szkice i podzielić się z ciekawskimi garścią informacji. Premiera auta będzie miała miejsce w Szanghaju, na kwietniowym salonie samochodowym.

 

Skoda Vision E będzie napędzana silnikami elektrycznymi, jej zasięg ma wynosić 500 km, a prędkość maksymalna 180 km/h. Czy auto produkcyjne będzie pełnym elektrykiem, hybrydą, czy będzie miało wersję spalinową, tego na razie nie wiadomo. Ma być produkowane w Chinach, na tamtejszy rynek. Kiedy i w jakiej formie trafi do Europy, na tę wiadomość też trzeba poczekać.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska