Ferrari Donalda Trumpa do kupienia!

2017-03-30
Ferrari Donalda Trumpa do kupienia!

Jedynym amerykańskim prezydentem posiadającym superauto jest obecnie urzędująca głowa państwa, czyli Donald J. Trump. Jego Ferrari właśnie trafiło pod młotek.

Bez względu na polityczne sympatie i antypatie można dotknąć historii. Wystarczy wziąć udział w aukcji i zainwestować trochę grosza w kupno samochodu. Zainwestować, bo szanse na to, że Ferrari Trumpa stanieje są równe zeru. Ten samochód będzie zyskiwał na wartości.

 

O jakim aucie mowa? Donald J. Trump, jeszcze jako kontrowersyjny biznesmen kupił w 2007 roku Ferrari F430 F1 Coupe w klasycznym kolorze czerwonym. To był jego osobisty samochód, a nie taki, którym woził go kierowca.

 

Licytowany na Auctions America model ma przebieg 2400 mil, czyli 3800 kilometrów. Jego stan jest doskonały. F430 w kolorze Rosso Corsa ma klasyczne beżowe wnętrze. Ci, którzy oczekują, że środek będzie wykończony złotymi elementami, zawiodą się. Miłość Trumpa do złota tym razem nie została uzewnętrzniona.

 

F430 ma 4,3-litrowy silnik V8 o mocy 490 koni mechanicznych. Automatyczna skrzynia biegów F1 pozwala na zmianę biegów przy pomocy łopatek przy kierownicy. Prędkość maksymalna wynosi 315 km/h, a przyspieszenie do setki 4 sekundy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska