Moskiewski Tuning Show - najlepsze samochody i dziewczyny

Moskiewski Tuning Show - najlepsze samochody i dziewczyny

O tym, że Rosjanie mają rozmach nie trzeba nikogo przekonywać - zobaczcie, jakie samochody można było zobaczyć na tegorocznym show tuningowym w Moskwie.

Efektownie przerobione samochody i piękne hostessy to dwa najważniejsze elementy każdej imprezy tuningowej. Ani jednego, ani drugiego nie zabrakło na Moscow Tuning Show, który odbył się w dniach 20-22 maja 2016 roku. Tych drugich zresztą było tam tyle, że nawet człowiek niezbyt zainteresowany motoryzacją mógł spędzić na imprezie cały dzień i nadal nie mieć dość.

 

Przekonajcie się o tym zresztą na własne oczy:

 

  

Na imprezie można było zobaczyć wiele ciekawych samochodów różnych marek - autor filmu skupił się na wyeksponowaniu między innymi Range Rovera w niebieskiej wersji kolorystycznej, niezwykle efektownego Inifiniti oklejonego we wzory przedstawiające smoki rodem z japońskich kreskówek, a także jadowicie zielonego Forda Focusa. Wystawiający zadbali o dopieszczenie swoich czterech kółek w każdym detalu - samochody są efektownie obniżone, wyposażone w ogromne, wielokolorowe felgi a ich wnętrza w wielu przypadkach wyglądają zdecydowanie lepiej, niż w momencie opuszczania fabryki. Nie zabrakło też projektów rodem z filmów animowanych, takich jak mieniący się wszystkimi kolorami tęczy Nissan Cube.

 

Organizatorzy zadbali o to, aby odwiedzający moskiewski Tuning Show mogli zawiesić oko nie tylko na samochodach - pomiędzy samochodami przechadzały się dość skąpo ubrane hostessy, których widok z pewnością uprzyjemniał pobyt na imprezie. Można zresztą domniemywać, że wiele osób uczestniczyło w wydarzeniu niekoniecznie ze względu na samochody...

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska