Pierwszy samochód Cristiano Ronaldo wystawiony na sprzedaż

2017-04-07
Pierwszy samochód Cristiano Ronaldo wystawiony na sprzedaż

Na któryś z samochodów obecnie posiadanych przez Portugalczyka raczej mało kogo byłoby stać. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku jego pierwszego auta, które właśnie zostało wystawione na sprzedaż.

Cristiano Ronaldo jest obecnie najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie – nic dziwnego zatem, że część zarabianych pieniędzy wydaje na spełnianie motoryzacyjnych marzeń. W jego garażu znajdują się między innymi Bugatti Veyron, a także Ferrari LaFerrari, Lamborghini Aventador LP700 oraz Rolls-Royce’y: Ghost i Phantom. Ronaldo miał okazję testować także Chirona, o czym mieliśmy okazję informować w TYM miejscu.

 

Zanim jednak portugalski skrzydłowy mógł sobie pozwolić na wymienione wyżej samochody, poruszał się czymś o wiele skromniejszym. Kilka miesięcy po tym, jak z lizbońskiego Sportingu trafił do Manchesteru United, postanowił kupić swoje pierwsze cztery kółka. Wybór padł na Audi S4, model z rocznika 2004. Co ciekawe, nie był to nowy egzemplarz – wcześniej poruszał się po włoskich drogach. Obecny właściciel twierdzi, że samochód jest w świetnym stanie technicznym. Portugalczyk nie jeździł nim długo – gdy zaczął zarabiać więcej, wymienił Audi na lepszy model. Następni posiadacze S-trójki również nie eksploatowali samochodu ponad miarę – obecnie licznik auta pokazuje wartość 126 tysięcy przejechanych kilometrów (o ile w pewnym momencie nie zadbano o jego „korektę). Aby stać się właścicielem pierwszego samochodu Cristiano Ronaldo, trzeba wyłożyć na stół około 17 tysięcy dolarów, co wydaje się ceną całkiem rozsądną, zważywszy na stan samochodu i jego przeszłość.

 

 

Styl życia Cristiano Ronaldo jest bardzo bliski stereotypowi playboya. W przeszłości pisaliśmy o kilku dziewczynach, z którymi Portugalczyk się spotykał – na naszej stronie gościły Cristina Buccino, Georgina Rodriguez i Desire Cordero.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska