Luksusowa przyczepa kempingowa dla wymagających – Bruder EXP 6

2017-04-14
Luksusowa przyczepa kempingowa dla wymagających – Bruder EXP 6

Ludzie, którzy decydują się jechać na wakację z przyczepą kempingową, decydują się na pewien kompromis – rezygnują z komfortu na rzecz możliwości zatrzymania się tam, gdzie tylko dusza zapragnie (a prawo zezwala). A gdyby z tego komfortu nie trzeba było rezygnować?

Dla najbardziej wymagających miłośników podróżowania z przyczepą kempingową powstał sprzęt o nazwie Bruder EXP 6. Wydaje się on rozsądnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie w równym stopniu swobodę, którą daje przyczepa kempingowa, jak i odpowiednio wysoki poziom komfortu i luksusu.

 

Podróżując ze wspomnianą przyczepą nie trzeba się trzymać asfaltowych, ani nawet utwardzonych dróg. Bruder EXP 6 porusza się bowiem na dwóch osiach, na końcach których znajdują się opony przystosowane do jazdy terenowej. Sam sprzęt jest w stanie wytrzymać niemałe obciążenie – dzięki galwanizowanemu podwoziu przyczepą można przewozić ciężar o masie wynoszącej jedenastokrotność wagi samej przyczepy! Zawieszenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby w jak największym stopniu tłumić nierówności terenu – użytkownicy mogą być zatem spokojni o to, że po otwarciu drzwi przyczepy nie powita ich bałagan.

 

 

Co ciekawe, do wnętrza przyczepy nie wchodzi się przez drzwi umieszczone na jej boku (jak ma to miejsce w większości sprzętów tego typu), a przez otwieraną do góry tylną klapę, co przywodzi na myśl kosmiczne pojazdy, widywane jak dotąd głównie w filmach science-fiction. Bruder EXP 6 to przyczepa tak zaawansowana technologicznie, że posiada nawet dedykowaną aplikację na smartfony. To akurat nas nie dziwi – w dzisiejszych czasach niemal każdy przedmiot może się pochwalić swoją aplikacją. Miejsca w środku jest na tyle dużo, że cztery osoby są w stanie wypoczywać w komfortowych warunkach.

 

 

Trzeba przyznać, żę w świecie przyczep kempingowych sporo się zmieniło od czasów, gdy triumfy święciła słynna „Niewiadówka”...

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska