Modelki i Rolls-Royce

Modelki i Rolls-Royce

Podobno kobieta w samochodzie potrafi doprowadzić faceta do szału. Co w takim razie ma powiedzieć kierowca tego Rollsa?

Pamiętacie o imprezie Modball, o której pisaliśmy kilka dni temu? Mowa o tej samej, podczas której jeden z jej uczestników dość pechowo uszkodził swoje Lamborghini i delikatnie mówiąc sprawiał wrażenie mocno zdenerwowanego tym faktem. Właściciel YouTube’owego kanału Seen Through Glass dostał zadanie od organizatorów, które polegało na przewiezieniu Rolls-Royce’m dwóch modelek ze startu w Londynie do ich hotelu w Paryżu. Haczyk polegał na tym, że podczas pokonywania tej trasy nie mógł skorzystać z nawigacji satelitarnej. Jeśli nie mieliście nigdy okazji prowadzić Rolls-Royce’a (a tym bardziej z modelkami na pokładzie), możecie zobaczyć jak to wygląda:

 

 

Każdy samochód marki Rolls-Royce od razu rzuca się w oczy, niezależnie od modelu. Tym konkretnym egzemplarzem wtopienie się w tłum byłoby wyzwaniem wręcz niemożliwym - limuzyna została oklejona wzorem w niebieskie moro.

 

Odnalezienie właściwej drogi bez pomocy nowoczesnych technologii oraz mapy drogowej z pewnością nie należy do rzeczy najprostszych. Pasażerki także nie ułatwiały sprawy kierowcy - trudno jest się skupić na drodze i zwalczyć pokusę przed ciągłym zerkaniem we wsteczne lusterko, tym bardziej że (przynajmniej na początku) dziewczyny nie są zbyt grubo ubrane… W końcu jednak ekipie udało się dotrzeć na miejsce.

 

Modball Rally to wydarzenie, które rozpoczęło się 25 czerwca 2016 roku w Londynie i zgromadziło 180 kierowców z ponad dwudziestu ośmiu krajów. Rajd zakończył się tydzień później 1 lipca w Walencji. Nie był to tradycyjny rajd, a raczej seria imprez - czas przejazdu poszczególnych uczestników nie był liczony, a pierwszy na mecie nie otrzymał żadnej nagrody.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska