Kabriolet z Kalifornii szybki jak Bugatti Chiron

2017-06-13
Kabriolet z Kalifornii szybki jak Bugatti Chiron

W tym wyjątkowym kabriolecie miesza się styl amerykańskiego muscle cara z europejskim sznytem. Poznajcie robioną na zamówienie Lucrę LC470, która ma osiągi identyczne jak Bugatti Veyron.

 

Lucra będzie powstawać w Kalifornii, jej budowniczymi jest grupa zapaleńców dostarczających wybranym klientom gotowe auto. W jej DNA dopatrzeć można się takich aut, jak Shelby Cobra, Saleen, czy TVR. Osiągi zarezerwowane ma dla najlepszych. Otóż Lucra rozpędza się do 100 km/h w 2,5 sekundy. Tyle zajmuje to również Bugatti Chironowi. 

 

Co ciekawe, firma z San Marcon twierdzi, że Lucra nie jest tak trudna w prowadzeniu jak Ferrari, czy McLareny. Prędkość maksymalna auta wynosi 322 km/h, a napęd przenoszony jest na obie osie.

 

Wspomniane osiągi zapewnia topowy silnik General Motors - LS7. Ten motor pracuje w poprzedniej generacji wyczynowej Corvette'y Z06. W Lucrze generuje 630 koni mechanicznych.

 

Jednak do wyboru można mieć dwie tańsze opcje: silnik GM LS3 lub motor Mercedesa-AMG, którego o pojemności 6,3 litra. Zamówienia już są przyjmowane, choć ceny nie ujawniono. Od momentu złożenia zamówienia do dostarczenia auta klientowi upływa 8 tygodni.

 

Chętni?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska