Jeden z trzynastu. Motocyklowe dzieło sztuki!

2017-08-28
Jeden z trzynastu. Motocyklowe dzieło sztuki!

Confederate Motocycles to zbuntowana załoga, która szturmem zdobyła świat swoją unikalną wizją jednośladów. Ich najnowsze dzieło oszałamia!

Zawsze starają się stworzyć motocykl, który rozłoży fanów na łopatki. Ich najnowszy projekt to niezwykły FA-13 Combat Bomber. Ma zostać wyprodukowany w zaledwie 13 egzemplarzach, jak zresztą sugeruje jego nazwa.

 

Oni mają na celu tylko jedno: tworzyć najbardziej skandaliczne motocykle na świecie. Nowa bestia jest więc wykonywana ręcznie, w siedzibie firmy w Birmingham. Samolot myśliwski FA-13 – inspiracja dla jednośladu – jest agresywny, dzięki konstrukcji i matowemu wykończeniu. Tak miało być i z motocyklem.

 

 

Udało się. Pojazd wygląda jak funkcjonalne dzieło sztuki. To motocykl przypominający lata siedemdziesiąte, kiedy Ziemią rządziły wielkie amerykańskie jednoślady. Tyle tylko, że FA-13 Combat Bomber jest wyposażony w nowoczesne technologie i posiada doskonałe parametry.

 

Gdyby ktoś był zainteresowany, trzeba się spieszyć. Tylko dziewięć FA-13 Combat Bombers jest wciąż dostępnych. Jesteśmy pewni, że te motocykle zostaną wyprzedane w ciągu kilku tygodni.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska