Nowe Harleye: mniej chromu, więcej czerni!

2017-08-30
Nowe Harleye: mniej chromu, więcej czerni!

Srebrzące się chromem Harleye-Davidsony to wciąż najczęstszy widok. Jednak nowe modele kultowego producenta raczej przyciągają oczy matową czernią. Czyżby wielka zmiana?

 

CVO to dział u Harleya-Davidsona, który zajmuje się produkcją specjalnych pojazdów. To motocykle w ograniczonej liczbie. Ich najnowsze dzieła wydają się krzyczeć, że firma Harley-Davidson jest gotowa na radykalną zmianę. Dziesiątki centymetrów sześciennych chromu zostały zastąpione przez matowe czarne części.

 

W roku 2018 pojawią się trzy nowe motocykle CVO: CVO Street Glide, Road Glide i CVO Limited, z których każdy jest tyleż imponujący, co zachwycający. Motocykle mają nowy silnik o mocy 117 KM, pojemności 1923 cm3, idealny dla tradycjonalistów, którzy docenią fakt, że ten motor chłodzony jest zarówno wodą, jak i olejem.

 

Nowe motocykle CVO charakteryzują się ciemniejszymi i bardziej agresywnymi kolorami, a mniejsze zmiany w poszczególnych modelach też robią różnicę. Zamontowano nowy system stereo, w tym głośnik 900W, który ma odwracać uwagę od hałasu, jaki generuje ten silnik, ale kto by tego chciał? Chociaż niektórzy podróżnicy mogą być zainteresowani możliwością sparowania ich zestawów słuchawkowych Bluetooth z tym systemem.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska