Nowy koncepcyjny model Kia

kia
2017-08-30
Nowy koncepcyjny model Kia

Jeśli tak mają wyglądać "zwykłe" samochody kompaktowe jeżdżące tysiącami po ulicach miast, to jesteśmy za. Hej tam, projektanci Kii, nie schrzańcie tego, jak już się weźmiecie za opracowywanie wersji produkcyjnej.

Koncern Kia Motors potwierdził, że jedną z atrakcji zbliżającego się salonu samochodowego we Frankfurcie będzie pokaz nowego samochodu koncepcyjnego, pokazującego koreańską wizję nowoczesnego hatchbacka.

 

Zaprojektowana w europejskim centrum projektowym Kia we Frankfurcie, zaledwie 500 metrów od miejsca, gdzie zostanie odsłonięta, Kia KED-12 łączy odważny design, wyrafinowane wnętrze oraz zaskakujące osiągi.

 

Koncepcyjna Kia Pro_ceed to hatchback, jakiego jeszcze nie było w ofercie Koreańczyków. Wszechstronne, pięciodrzwiowe auto ma w sobie ducha klasycznego Pro_cee’da, charakterystyczną, atletyczną sylwetkę, jednak jego wygląd zdecydowanie różni się od poprzednika. Zwraca uwagę niskim zawieszeniem, smukłą sportową linią, odważnym wyglądem i wyważonymi proporcjami. Przyciągający wzrok design to jednak nie wszystko. Wnętrze samochodu jest wyrafinowane i eleganckie, a lśniące, czerwone detale podkreślają styl i dbałość o szczegóły.

 

Wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie wyglądał nowy Pro_cee’d, a pewne cechy koncepcyjnego auta znaleźć będzie można również w popularnym Cee’dzie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska