MV Agusta F4 od Lewisa Hamiltona

2017-10-06
MV Agusta F4 od Lewisa Hamiltona

Gwiazda Formuły 1 Lewis Hamilton kocha motocykle prawdopodobnie tak samo, jak kocha samochody. Właśnie dlatego kierowca niedawno rozpoczął współpracę z ludźmi w MV Agusta w celu opracowania specjalnego motocykla wyścigowego. Oto efekty.

 

Model MV Agusta F4 LH44 został pokazany na Twitterze. Opiera się na już i tak imponującym 205-konnym F4 RC.

 

Edycja sygnowana przez Lewisa Hamiltona zawiera kilka dodatków, które ją wyróżniają. Chodzi o rzeczy wizualne, ale również techniczne. Wyposażona jest w tytanowy tłumik i specjalną jednostkę sterującą.

 

Motocykl opatrzono logo mistrza: czarną panterę. Kolor motocykla to czerwony odcień nazywający się Candy Apple, przednie zawieszenie Ohlinsa i tylne amortyzatory pomalowano na czarno. Kanapa jest stylowym połączeniem skóry i Alcantary, a silnik jest całkowicie czarny.

 

Jest również kilka elementów z włókna węglowego, a także wyścigowy w stylu korek wlewu paliwa, kute koła i nakrętka na tylnej CNC. Opony do tego specjalnego motocykla, z czerwonymi ścianami bocznymi, dostarczyło Pirelli.

 

Na koniec ważna wiadomość. Motocykl MV Agusta F4 LH44 zostanie produkowany w limitowanej serii 44 egzemplarzy. Trzeba się zatem spieszyć. Cena to równowartość 54 tys. funtów (260 tys. zł).

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska