Mazda, jakiej jeszcze nie było

2017-10-25
Mazda, jakiej jeszcze nie było

Jeśli czyta ktoś z decydentów w Maździe, to chcemy, żeby usłyszał, że bardzo prosimy, by to auto zostało skierowane do produkcji.

 

Na Tokyo Motor Show Mazda pokazała koncepcję sportowego coupe, które oszołomiła zwiedzających. Okazało się, że firma nie żartowała, że ma zamiar wyprodukować takie auto.

 

Vision Coupe to stylowy, czterodrzwiowy model, który ma agresywną linię przednią i ogromny grill. Na razie nie wiadomo, co znajduje się pod długą, pochyloną maską, ale możemy być pewni, że to będzie coś mocnego, ponieważ na kołach dało się zauważyć wyczynowy układ hamulcowy Brembo. Można dojść do tego samego wniosku nie patrząc na hamulce, ponieważ samochód posiada również system wydechowy z czterema końcówkami.

 

Inne szczegóły stylizacji to panoramiczny szklany dach i ukryte klamki. To ostatnie prawdopodobnie nie wejdzie do produkcji, ale w aucie koncepcyjnym jest typowym zabiegiem.

 

Elegancko i powściągliwie wystylizowana jest także kabina, dominuje najlepszej jakości skórą i drewno. System infotainment wydają się zajmować prawie trzy czwarte deski rozdzielczej.

 

Szczegóły zostaną jeszcze ogłoszone, ale firma już zapowiedziała, że koncepcyjne auto jest wskazówką, jak będą wyglądać kolejne generacje samochodów Mazdy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska