Emoty nawet w samochodzie

Emoty nawet w samochodzie

Życiowa sytuacja, wyobraźcie sobie, że jedziecie autem chcecie coś przekazać innemu kierowcy który jest za wami, ale boicie się, że wasze intencje nie zostaną poprawnie odczytane przez złą widoczność. Dajmy na to chcecie pokazać komuś środkowy palec, a on błędnie odczyta podniesioną rękę jako “dziękuję”, czy można sobie wyobrazić coś gorszego za kółkiem. Teraz jednak jest na to recepta, dzięki której nikt już nie pomyli waszej złości, z np. chwilowym podniece

 

 

Dzięki pomysłowym ludziom z Drivemocion, nasza ekspresja za kółkiem może być naprawdę niepohamowana, oraz  przede wszystkim faktycznie dostrzeżona. Ledowy wyświetlacz obrazków pomoże ci bez skrepowania nawrzucać innym uczestnikom ruchu. Ale oczywiście to nie tylko, bo możemy być również mili, współczujący i co kto sobie jeszcze zażyczy.

 

Możemy się z kimś pożegnać, a dzięki pilotowi do sterowania, który mocuje się przy kokpicie, mamy większe szanse na to, że nie żegnamy się już na zawsze. Obrazków i krótkich wiadomości jest naprawdę sporo, są one różne w zależności od wersji urządzenia. Gwarantowane, nasz drogowy sposób komunikacji wzbogaci się znacząco.

 

Ogólnie gadżet w Polsce chyba niespecjalnie jeszcze znany, na pewno nierozpropagowany. Zamiast benzyny raczej nie warto go kupować, jeśli jednak ktoś lubi takie ciekawostki może zainwestować te 100 złotych z haczykiem, wielkość tego zależy od miejsca w internecie gdzie kupimy. Rozczarowani raczej nie będziemy, obdarowana czymś takim znajomy również nie powinien narzekać.

 

Oczekiwania względem tego, mocowanego na tylnej szybie,  urządzenia nie powinny być specjalnie wygórowane. Powiedzmy otwarcie, podobnie jak od “polepszaczy” paliwa, spalanie po zainstalowaniu patentu Drivemocion nam raczej nie spadnie. Możliwe natomiast, że szybciej dotrzemy do wyznaczonego miejsca. Stanie się tak jeśli spełnimy podstawowe warunki, to jest: jeśli pokażemy przy pomocy obrazka, wspomniany już palec, a osoba której okazaliśmy go, okaże się sympatykiem odzieży sportowej, dodatkowo chętnym nas dogonić. Czyli reasumując emocje gwarantowane.


Nie budzi naszego zaskoczenia fakt, że gadżet spotkał się z bardzo przychylnym odbiorem za naszą wschodnią granicą. Wszak Rosjanie to otwarty naród, który nie tylko filmikami lubi się dzielić.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska