Lexus i Marvel łączą siły – efektem model LC Black Panther

2017-10-27
Lexus i Marvel łączą siły – efektem model LC Black Panther

Samochód na miarę superbohatera.

Do premiery pierwszego filmu o czarnoskórym superbohaterze pozostało dość niewiele czasu – Black Panther trafi na ekrany kin już w lutym 2018 roku. Nic więc dziwnego, że machina promocyjna filmu pracuje na coraz wyższych obrotach – a to, co widzicie poniżej jest tego dobitnym dowodem.

 

Marvel postanowił zareklamować swoje najnowsze dzieło w interesujący sposób. Twórcy filmu o przygodach Czarnej Pantery nawiązali współpracę z Lexusem, a jej efektem jest specjalna, limitowana edycja modelu LC (który zresztą został naszym Samochodem Roku 2016). Chociaż, jeśli mamy być precyzyjni, powstały dwie ekskluzywne serie. O ile pierwsza z nich prezentuje się dość zachowawczo i od standardowego Lexusa LC różni się pewnymi detalami, to druga zdecydowanie robi wrażenie. Na masce znalazł się symbol władcy państwa Wakanda, a sam samochód w tym kolorze prezentuje się po prostu niesamowicie.

 

 

Pierwsza ze wspomnianych wersji powstanie w 100 egzemplarzach, natomiast druga jest jednym jedynym modelem koncepcyjnym. Obie zostaną oficjalnie zaprezentowane pod koniec października w Las Vegas.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska