Czy Lamborghini przez przypadek pokazało, jak wygląda Urus?

2017-11-22
Czy Lamborghini przez przypadek pokazało, jak wygląda Urus?

Do oficjalnej premiery pierwszego SUV-a marki z bykiem w logo pozostało kilkanaście dni. Jak dotąd firmie udało się utrzymać wygląd tego pojazdu w tajemnicy. Wygląda jednak na to, że dzięki wpadce dowiedzieliśmy się, jak wygląda Urus.

O Urusie słyszymy już od kilku lat. W 2012 roku został przedstawiony jego pierwszy koncept, jednak na finalny efekt prac inżynierów i designerów Lamborghini musimy poczekać do 4 grudnia 2017 roku, kiedy to w siedzibie firmy w Sant'Agata Bolognese odbędzie się oficjalna premiera.

 

Firmie jak dotąd udawało się utrzymać wygląd Urusa w tajemnicy (jeśli już samochód pojawiał się na drodze, to zawsze był oklejony folią kamuflującą), jednak na kilkanaście dni przed premierą jego wygląd został ujawniony. Źródło przecieku jest dość nieoczekiwane, ponieważ wizerunek auta został ujawniony na… promocyjnym filmie, który został opublikowany przez samo Lamborghini! Film, który skupia się na przedstawieniu zalet trybu jazdy Corsa, szybko został usunięty z oficjalnego kanału, jednak w myśl zasady „w internecie nic nie ginie” szybko został skopiowany na inne kanały. Nie wiadomo, czy i z nich nie zniknie, więc oglądajcie, póki jest taka możliwość.

 

 

W Urusie oprócz najbardziej ekstremalnego trybu jazdy Corsa znajdą się znane z innych modeli Lamborghini tryby Strada i Sport, a także kilka innych, dedykowanych specjalnie dla nowego SUV-a – Sabbia (piasek), Terra (ziemia) oraz Neve (śnieg).

 

A tak prezentuje się Terzo Millennio – koncept pierwszego elektrycznego Lamborghini:

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska