4. generacja ikony: nowy Jeep Wrangler

2017-12-04
4. generacja ikony: nowy Jeep Wrangler

To auto powstało podczas II wojny światowej. To znaczy pierwowzór. I właśnie na rynek wjeżdża 4. generacja ikony: Jeepa Wranglera.

 

Jeep Wrangler 4. generacji zadebiutował podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles. Samochód bazuje na legendarnej historii modelu łącząc możliwości terenowe, wzornictwo Jeepa, ale i nowoczesność.

 

Nowy Wrangler oferuje doskonałe możliwości terenowe dzięki dwóm zaawansowanym systemom napędu 4x4, nowej dwubiegowej skrzyni rozdzielczej Selec-Trac z możliwością jazdy z napędem 4x4 w każdych warunkach, elektrycznemu blokowaniu przedniego i tylnego mechanizmu różnicowego Tru-Lock, mechanizmowi różnicowemu o ograniczonym poślizgu Trac-Loc i elektronicznie rozłączanemu stabilizatorowi przedniej osi.

 

Zupełnie nowa stylistyka Wranglera obejmuje natychmiast rozpoznawalny grill w kształcie trapezu, kultowe okrągłe reflektory i kwadratowe światła tylne, ulepszoną aerodynamikę, wygodnie składaną szybę przednią oraz dziesiątki różnych kombinacji drzwi, dachów i okien.

 

Całkowicie nowe wnętrze Wranglera łączy w sobie klasyczny styl, precyzję wykonania i wysokiej jakości materiały, które zapewniają lepszy komfort dla kierowcy i pasażerów.

 

4. generacja Wranglera jest wyposażona w bardziej zaawansowaną technologię. Oferuje trzy nowe systemy multimedialne Uconnect (Uconnect 5", 7" i 8.4" NAV), zapewniające funkcje komunikacyjne, rozrywkowe i nawigacyjne. Te nowe systemy Uconnect czwartej generacji obejmują pełnokolorowy zestaw wskaźników LED, wybór ekranów dotykowych 5,0, 7,0 lub 8,4-calowych z funkcją „naciśnij-i-przybliż", funkcje Apple CarPlay i Android Auto.

 

Równie ważne cechy w przypadku nowej generacji Jeepa Wranglera to bezpieczeństwo i ochrona. W aucie dostępnych jest 75 aktywnych i pasywnych funkcji bezpieczeństwa i ochrony.

 

W ofercie Wranglera dostępnej w Ameryce Północnej znalazły się nowe, zaawansowane, paliwooszczędne układy napędowe, w tym całkowicie nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik o pojemności 2,0 litra i 3,0-litrowy silnik EcoDiesel V6 połączony z nową ośmiobiegową, automatyczną skrzynią biegów.

 

Specyfikacja Wranglera na Europę znana będzie w 2018 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska