Ford Mustang na nadgarsku? Proszę bardzo!

2017-12-13
Ford Mustang na nadgarsku? Proszę bardzo!

Pewien producent zegarków postanowił złożyć hołd Fordowi Mustangowi. Powstała kolekcja zegarków, wykonana ze starych samochodów. Czasomierze zachwycają.

Zegarek od dawna nie służy już do odmierzania czasu, ponieważ od tego są smartfony. Jest symbolem statusu, gustu, elementem stroju i rodzajem biżuterii.

 

Albo hołdem. Zegarków motoryzacyjnych jest co niemiara, ostatnio pisaliśmy o czasomierzach dla Forda GT, są warte setki tysięcy euro zegarki dla Bugatti, Alfy Romeo, właściwie każdy koncern ma swoją firmę, która wykonuje dla niego stosowne gadżety.

 

 

Zachwycił nas pomysł firmy REC, która stworzyła klasyczne czasomierze będące hołdem dla Forda Mustanga, chyba najbardziej ikonicznego samochodu sportowego wszech czasów albo co najmniej jednego takich aut. REC nie tylko zainspirował się stylem wczesnych Mustangów, ale także użył do produkcji zegarków materiałów z oryginalnych aut.

 

Zegarki są w stylu vintage, a kolekcja nazywa się P-51. To z kolei odwołanie do bombowca z czasów IIWŚ, który zainspirował projektantów oryginalnego Mustanga. Ceny? 1500 dolarów za sztukę.

 

 

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska