Porsche 911 GT3 z TechArt

2018-01-02
Porsche 911 GT3 z TechArt

Nawet coś wyjątkowo doskonałego i rzadkiego można poprawić. Jak na przykład Porsche 911 GT3.

 

Jeśli jesteś jednym ze szczęśliwych posiadaczy samochodu sportowego Porsche 911 GT3 i uważasz, że mógłby być jeszcze bardziej wściekły, to masz rację. Niemieccy tunele ze studia TechArt właśnie postanowili ci pomóc. Ich czerwona bestia korzysta teraz z nowego pakietu Carbon Sport Package TechArt, czyli zestawu poprawiające nadwozie tak, aby GT3 stał się jeszcze bardziej agresywny.

 

Co wchodzi w skład zestawu? Wyjątkowo lekka przednia maska ze zintegrowanym wlotem powietrza, nowy spojler przedni, w zestawie z łopatkami powietrznymi i skrzydełkami, a także nowe boczne osłony, tylny profil, czy przeprojektowany tylny dyfuzor.

 

Wewnątrz też zaszły zmiany. TechArt oferuje mnóstwo dodatkowych opcji i materiałów na zamówienie do wyboru, takich jak włókno węglowe, ekskluzywne skóry, alcantara lub polerowane powierzchnie. Dopasowane kolorystycznie zostały wskaźniki, spersonalizowane i podświetlane są osłony drzwi oraz wiele innych gadżetów.

 

Na razie nie powiedziano jeszcze słowa o cenach, ale można się spodziewać, że dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na Porsche 911 GT3, nie będą one zbyt wygórowane.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska