"Fast and Furious Live" wraca. Będzie kultowe show

2018-01-05
"Fast and Furious Live" wraca. Będzie kultowe show

Globalne show „Fast & Furious Live” to impreza organizowana na stadionach, podczas której fani słynnej, filmowej serii mogą poczuć moc i adrenalinę, które tak zafascynowały ich na kinowych ekranach.

Brytyjska filia Mitsubishi Motors dostarczy na potrzeby show pojazdy, służące zarówno ekipie organizatora, jak i specjalnie przygotowane, zmodyfikowane modele, które będą uczestniczyć w pokazach.

 

Podczas występów na żywo pojawią się trzy modele Mitsubishi, m.in. specjalna wersja Mitsubishi Lancera Evolution, która będzie brać udział w pokazach z udziałem widzów, podczas unikatowej interaktywnej imprezy „Fast & Furious Live”, rozpoczynającej się w Wielkiej Brytanii.

 

Mitsubishi Motors ma długą i bogatą historię związaną z serią filmów „Fast & Furious”. Japońska marka samochodowa była obecna w większości filmów z tego cyklu, a wiele z gwiazdorskich samochodów stało się ulubionymi pojazdami fanów serii: od błyszczącego, zielonego Mitsubishi Eclipse z „The Fast and the Furious”, po wspomaganego nitro Mitsubishi Lancera Evolution VII, jaki wystąpił w „2 Fast 2 Furious”.

 

Oficjalnie zapowiedziany dwugodzinny program „Fast & Furious Live”, ma być najbardziej spektakularną produkcją na żywo, jaką kiedykolwiek stworzono, zachwycającą pokazami precyzyjnej jazdy i nowo stworzonymi numerami kaskaderskimi. Fani zostaną przetransportowani bezpośrednio do tego wciągającego uzupełnienia filmów serii „Fast & Furious” dzięki ulubionym samochodom, lokalizacjom oplatającym kulę ziemską oraz kluczowym scenom z serii filmowej - odtworzonym z pomocą najnowocześniejszej technologii mappingu projekcji 3D.

 

Więcej informacji i bilety dostępne są pod adresem www.fastandfuriouslive.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska