Kia twierdzi, że ich samochód jest lepszy od Lamborghini Aventadora

2018-01-18
Kia twierdzi, że ich samochód jest lepszy od Lamborghini Aventadora

Reklamy, w których produkty danych firm są otwarcie porównywane z konkurencją należą do rzadkości. Na taki manewr zdecydował się jednak amerykański oddział Kii, który postanowił porównać model Forte z… Lamborghini Aventadorem.

Amerykanie najwidoczniej stwierdzili, że jeśli już mają się z kimś mierzyć, to z przeciwnikiem prawdziwie niebanalnym. Postanowili więc stworzyć swoją własną wersję mema, w którym stara Nokia 3310 okazuje się lepsza od najnowszego iPhone’a i zestawili model Forte (czyli amerykański odpowiednik Hyundaia Elantry) z Aventadorem.

 

 

Trzeba przyznać, że nie sposób podważyć argumentów przedstawionych przez Kię. Forte rzeczywiście góruje nad włoskim supersamochodem z bykiem w logo pod względem przestrzeni bagażowej, liczbą miejsc dla pasażerów. Posiada również duży wyświetlacz dotykowy, którego w Lambo nie uświadczymy.

 

Przedstawiciele amerykańskiego oddziału Kii zdają sobie jednak sprawę z pewnych niedociągnięć swojego samochodu i otwarcie przyznają, że Forte jest „nieco” wolniejsze od Aventadora i dysponuje trochę mniejszą mocą.

 

Czujecie się przekonani?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska