Mercedes-Benz AMG GT Krzysztofa Rutkowskiego wystawiony na sprzedaż

2018-01-31
Mercedes-Benz AMG GT Krzysztofa Rutkowskiego wystawiony na sprzedaż

Auto należące do Krzysztofa Rutkowskiego, czyli w przeszłości najbardziej znanego detektywa w Polsce, a obecnie posiadacza najbardziej absurdalnej fryzury w tym kraju, zostało wystawione na sprzedaż.

Niegdysiejszy detektyw zawsze lubił uchodzić za playboya. Często pokazywał się w towarzystwie pięknych kobiet i jeździł drogimi samochodami. Jeden z nich został właśnie wystawiony na sprzedaż w serwisie OtoMoto.pl. I nie jest to byle jakie auto, bo żółty Mercedes AMG–GT.

 

 

Model w połączeniu z kolorem sprawia, że auto jest bardzo rozpoznawalne i zwraca uwagę nawet tych, którzy na co dzień nie śledzą nowinek z branży moto. Mercedes jednak nie tylko ładnie wygląda, ale i potrafi pojechać bardzo szybko. Pod maską znajduje się bowiem czterolitrowy, podwójnie doładowany silnik V8, który generuje moc aż 510 koni mechanicznych! Dzięki temu Mercedes od zera do setki rozpędza się w niecałe cztery sekundy, a prędkość maksymalna wynosi 310 kilometrów na godzinę.

 

 

Wrażenie robi wersja wyposażenia, na którą zdecydował się Rutkowski. Oprócz niestandardowego koloru, w samochodzie znajdziemy między innymi kubełkowe fotele oraz zaawansowany system multimedialny. Auto pochodzi z 2014 roku i jak dotąd przejechało niespełna 25 tysięcy kilometrów. Aby zostać jego właścicielem, trzeba wyłożyć na stół niemal 600 tysięcy złotych.

 

Samochód wystąpił w teledysku do utworu „Jesteś aniołem” Fishera, chociaż wątpimy, żeby to wpłynęło pozytywnie na jego wartość.

 

 

Foto: Otomoto.pl

 

Link do ogłoszenia

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska