Brabus podkręcił "Gelendę" Mercedesa

2018-02-20
Brabus podkręcił "Gelendę" Mercedesa

Idealne auto jeszcze bardziej idealne? Wygląda na to, że Brabusowi udało się to po raz kolejny

 

Mercedes-Benz Klasy G jest niewiarygodną maszyną. Ale kiedy panowie z Brabusa decydują się na modyfikację jakiegokolwiek samochodu z gwiazdą na masce, starają się uczynić go jeszcze bardziej niesamowitym. Zwykle im się udaje.

 

Tym razem Gelenda została podniesiona na wyższy poziom, zarówno pod względem mocy, stylu, jak i ekskluzywności. Spersonalizowana niemiecka terenówka oparta została na modelu G550. Dostała pakiet Safari, ze specjalnymi panelami nadwozia i indywidualnym wnętrzem. Pod maską zaś drzemie 551 koni mechanicznych.

 

Brabus specjalnie zaprojektował tę G-klasę, aby poradziła sobie z każdym terenowym szlakiem. Terenówka ma regulowane zawieszenie, wykończenia z włókna węglowego i 22-calowe koła obute w terenowe opony.

 

Kto powiedział, że nie można wziąć luksusowego auta na off-road? Tak właśnie pomyśleli w Brabusie. Wnętrze samochodu ma teraz czarną skórkę Nappa z wykwintnym zamszem Dinamica i białymi stebnowaniami, które dodają jeszcze więcej elegancji i ekskluzywności projektowi.

 

Acha, auto powstanie w 5 egzemplarzach. Można się zatem spodziewać, że cena będzie kosmiczna.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska