Oszałamiająca łódź od Mercedesa i AMG

2018-02-20
Oszałamiająca łódź od Mercedesa i AMG

Samochód, który stworzył Mercedes i AMG jest tak wyjątkowy, że zainspirował twórców łodzi motorowych do stworzenia czegoś, co by do niego pasowało jak ulał.

Mercedes-AMG Project One to hipersamochód, który swój oficjalny debiut będzie miał na Salonie Motoryzacyjnym w Genewie w 2018 roku. Wszyscy są nim bardzo podekscytowani, bo jak dotąd wiadomo było tylko o wersji koncepcyjnej (o aucie możecie przeczytać tutaj).

 

Ale emocji nigdy nie powinno być za mało. Przedstawiamy wam niesamowitą łódź o nazwie 515 Project One, która w oczywisty sposób czerpie inspirację z wyczekiwanego auta. Jej twórcami są spece z Cigarette Racing.

 

To dziewiąty model specjalny, który powstał dzięki partnerstwu między Mercedesem, a Cigarette Racing. Ta wyjątkowa łódź o długości 51,5 stóp (15,6 m) jest przeznaczona dla 6 pasażerów. Oferuje podróż, której opisać nie sposób.

 

515 Project One jest napędzana przez dwa niesamowite silniki spalinowe Mercury Racing 4 oraz rufowe M8. Łączna moc to 3 100 koni mechanicznych.

 

Za mało emocji? Wyścigowa łódź może być wyposażona w dwa breloczki, które odblokowują większą wydajność. Jeden pozwala uwolnić dodatkowe 1 550 KM (należy wówczas zalać paliwo wyścigowe), drugi – Pleasure Key Fob – 1 350 KM (wystarczy zwykłe paliwo).

 

The Cigarette Racing Team 515 Project One to jedna z najbardziej imponujących łodzi o wysokich osiągach, inżynierski popis, który będzie inspiracją dla innych. Ale także designerski majstersztyk: pokład wykonano z włókna węglowego, charakterystyczny matowy czarny i srebrny lakier podobny jest do tego, którego użyto do pomalowania samochodu AMG. Kilka osób, które nabędą łódź, będzie bardzo zadowolonych.

 

Informacji na temat cen firma Cigarette Racing nie udziela. No, chyba że potencjalnym klientom. Ale to już podczas rozmów w cztery oczy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska